Tarih: 18 Mayıs 2013 Saat: 14:09

Güzel bir kız

Yayınlanma 29 Ekim 2009

Geçen günler yine zorlu geçti. Bir yandan iş görüşmemsi bir mülakat ardından kabul edilmem ve sonrasında sessizlik. Diğer yandan Tekerlekli sandalye avrupa şampiyonası basketbol unun Adana’da düzenlenmesi ve burada görev almam. Güzel organizasyon oldu eğlenceler kutlamalar vs. hepsi çok güzeldi. Bir yandan okulda aldığım 2 ders, hocaların pek sallamaması benim nedenini bilmeden sallamam. Organizasyon sonucu tanıştığım onlarca güzel arkadaş, mutlu insanlar, başarı huzuru vs. Şimdi de biraz hastayım bu yazıyı yazarken, faranjit olmuşum evdeki tamirattan ötürü. Bitmeyen tamirat önce psikolojik tahribat verdi ardından da fiziksel. Şimdilerde temizlik var temiz hissediyorum kendimi gittikçe. Kapıların cefasını biz çektik sefasını annem sürsün artık  .

Bir güzel kız hikayesi daha yaşandı. Sonunu bile bile hem de. Aslında hikayenin başladığını farkettiğim anda buraya yazmak isterdim bu yazdıklarımı fakat ben de insanım işte. Her seferinde küçük de olsa bir umut oluyor insanın içinde. Ya da gerçek olacaksa sen bozma sen öldürme diyorsun kendi kendine. Ama en doğrusu insanların senin üzerinde yarattığı psikolojik etki. Belki bu sefer olur bu kadar karamsar olma etkisi. Ama gerçeği tek bilen sensin yani benim.

Güzel bir kız vardı, hala var. Fakat ben biraz daha çirkinleşmiş bir çocuk olarak kaldığım yerden devam etmek zorundayım. Detaya inmek istemiyorum diğer bir çok hikaye ile aynı. İyi biriyim, kırılmaması gereken biriyim, vs. yim vs. yim. Hep de kayıp sebebim bu ya işte. Bir daha görüşmeyelim, mesajlaşmayalım, yapmayalım olmaz özür dilerim özür özür özür. Özre ne hacet ben özür dilerim. Numara silinir, telefonlar ve mesajlar sonsuza dek uzar. İşte ben böyle biriyim. Kimim ben? Böyle biri. Kaybetmek için bire bir  İsim vermek adet oldu ama vermem de hoş olmaz, sadece Samim olmayı beceremedim o kadar… Samimle yaşadıkları aşkı hepimiz izliyoruz Canım Ailem adlı dizide. Ben yine Cihan kalacağım yapacak bir şey yok.

Hayat devam ediyor vs. klasik laflar. Hiç gereği yok. Bazen durmasını istesem de durmuyor zaten. Ne kalbimiz duruyor, ne kurşun değiyor, istesek de ölemiyoruz bazen. Hep de ondan korkarım ya zaten, bir gün delicesine yaşamak istediğimde öleceğim gibi geliyor. Umarım ölmek istediğim bir anda ölürüm, en büyük dileğim budur tanrıdan. Öteki tarafa acıyla gitmeyim bari. Burada yeterince yazı yazdım söz söyledim. Bari öteki tarafta delikanlı olmayalım. Cin con olalım gecelere akalım.

Ufaktan bir özet vermek istedim şu anki hayattan. Yakında belki bir Ankara planım var. Şartlar zorluyorsa da elimden geleni yapacağım. Bir de bir arkadaşım var oralarda, bazen de buralarda. Beni pek sallamıyor, nedendir bilinmez, belki de bilinir, belki o da korkuyordur, belki de en hayırlısı sallanmamamdır, zira ben zaten sallanıyorumdur.

Yalnız olmak ayıp değil, ayıpsa yıllardır terbiyesizin önde gideniyim. Bana bu muameleyi yapan onlarca insan da olmadı değil, ama doğruyu bilen benim, zira bu hayatı yaşayan da benim. Yalnız kaldığınızda yanınızda olmayanlar, kalabalık içerisinde de susmasını bilecekler. Bilemezlerse bildireceksiniz! Ya da hayata küsersiniz.

Acı çekmekte kaçıncı level (aşama) ya geldiğimi bilmiyorum. Acıları artık çok değişik hatta eğlenceli yaşıyorum. O kadar rahatım ki laçka mı oldum aceba? En yakın zamanda moralimi bozacak bir şeyler olması dileğimle. Hoşçakalın.

Etiketler: ,

0 Yorum “Güzel bir kız” için;


  • Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap