Tarih: 18 Mayıs 2013 Saat: 13:56

Boşverin Gitsin

Yayınlanma 03 Ağustos 2008

Şöyle son yazdığım yazılara bakıyorum da . Boşverin gitsin. Saçma sapan yazılardan ibaret. Yazdıklarımı uygulamayın. Bu sefer kendi dediğimi kendim yapim dedim. Gerçi daha önceleri de çok denemiştim. Bir işe yaramıyor. P…. de hikaye oldu. O da gitti bir yıldız daha kaydı. Yazdıklarımı ya okumayın, ya da okursanız ciddiye almayın. Hiçbir şey ifade etmiyor hiçbirisi.

Şimdi gelelim siteme yorum yazan şahsiyete. Kendini biliyorsun. Bana güzel akıllar vermişsin ama senin bana verdiğin o akılları ben kendime çok verdim arkadaşım. Senden önce 1 milyon kişinin verdiğini de tahmin etmeliydin madem bu kadar zekisin. Olayları idrak edemediğin hiçbir şey bilmediğin yorumundan belli. Kendini boşuna yormuşsun. Yazımdan uzun yorum yazmışsın zahmet olmuş. Tahminlerin de yanlış ayrıca. Seni de tanıyorum zaten direkt konuşuruz yakında.

Hayat devam ediyor. Sonu yok. İşler ters gidiyor. Vs. Vs. Yazacak veya yaşayacak güzel hiçbir şeyim yok. Hala hayattayken hala host açıkken hala domain expire olmamış db çökmemiş makina kapanmamışken bir yazı daha yazdık işte. Hoşçakalın.

Etiketler: , ,

0 Yorum “Boşverin Gitsin” için;


  • Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap