Tarih: 18 Mayıs 2013 Saat: 12:04

İşte o lanetli gün

Yayınlanma 14 Şubat 2007

Evet geldik bir lanetli gündeki lanetli yazıya. Tarihe de bakın hele 14 Şubat. Vay vay vay vay. 14 Şubat 1986. İlk üretim tarihim. Birinci versiyondan sonra üretimim durduruldu. Çünkü üretirken ciddi hatalar olduğunu geç farkettiler. Yayınımda ve yapımımda emeği geçen kimseyi tebrik etmiyorum. Zaten pişman olup derslerini almışlardır.

Bazen keşke o gün hiç olmasaydı diyorum. Hiç oluşmasaydım. Çünkü geçmişe baktığımda, hayatımın kaç yılını mutsuz kaç yılını mutlu geçirdim diye düşündüğümde tamamen bunalım bir insan olduğum ortada. Son yakınlaştığım insanla yaşadığım birkaç mutlu anın dışında bir şey hatırlamıyorum zaten.. Dedim ya hatalı üretim. İnsan doğduğuna ne denli pişman olabilir ki.. Bir de kutlanır değil mi bu… Ben sosyal ihtiyacımı söküp attım zaten. Başkaları için bir sosyallik olsun niyetine doğum günüme ortak oluyorum.

Ha bir de bu gün sevgililer günü. Ne ilginç di miiiiii…. Ayyy ne şanssızsın sevgililer günü ile d. günü aynı günnnnn tek hedieeee gibi saçma sapan bir cümle siz de kurmayın. 21 yıldır aynı muhabbet ki sadece bir tek sevgililer günü yaşadım…

Doğum günüm kutlu olmasın istemiyorum. Tüm sevgililerin de sevgililer gününü kutlarım. Az sevin iyi ki doğun. İyi günler.

Etiketler:

0 Yorum “İşte o lanetli gün” için;


  • Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap