Tarih: 18 Mayıs 2013 Saat: 12:00

Gece gece

Yayınlanma 07 Şubat 2007

Yorgun geçen bir günün ardından gözlerim kapanıyor. Saat 2. Fakat uyumuyorum. Sebebiyse gayet basit. Uyurken sıkılırım diye korkuyorum. Saatler önce uykum var diye odama geldim. Ama yatak yerine yine şu aletteyim. Yine yaptım bişeler. Ufak tefek modifikasyonlar felan. Goldkey in yeni sistemini test ettim, atılmamış olmama çok sevindim. Sitedeki bir hatayı daha bulup düzelttim ve birden dilime dolanan Sır Dosyasının meşhur müziği ahura yı aramaya koyuldum yine. Malesef bulamadım. İnternette olmayan bir şarkıdır kendisi. Demir Demirkan – Ahura. Elinde olan var ise benimle irtibata geçerse çok sevineceğim. Şarkıyı bulur bulmaz siteme koymayı düşünüyorum fakat uzun zamandır bulamıyorum. Hayırlısı diyelim.

Yarın işler devam. Ailemizin ablamızın işiyle uğraşıyoruz. Son günlerde tam anlamıyla şöför oldum valla. Neyse paralardan kurtulduk, 1 ev sahibi olduk. Pardon ablamlar oldu. Komşuda pişip bize düşmüyor malesef ki ev direk kiraya :S Eeeeeee hayat böyle kirvemmmmm.

Yapı kredi akıllı anahtar canımı sıkmaya başladı. Düğmesine fazla basmayın tavsiye etmiyorum sistem hayli şişmeye başladı. Anahtarı iade edeceğim sanırım. Neyse herkes kendine iyi davransın. Görüşmek üzre. İyi geceler.

Etiketler:

0 Yorum “Gece gece” için;


  • Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yap