Artık Türk Telekom’a Sabit Ücret Ödemeyin

Daha önce forumlarda paylaştığım yazımı sitede de paylaşmak istedim.

Hızlı ve Ücretsiz Kayıt olup anında kullanıma başlamak için özel link; http://www.ekogsm.com

BTK nın sabit telefon numaralarını da taşıma izni vermesinden sonra Türk Telekomun sabit telefondaki tekel durumu ortadan kalktı. EkoGSM firması da hem yeni numara alabileceğiniz (850 veya coğrafi) hem de mevcut sabit telefonunuzu taşıyabileceğiniz bir oluşum olan NetGSM’in sorumluluğu benim tarafımdan yürütülen bayisidir.

EkoGSM olarak hızlıca nasıl telefon numaranızı alabileceğinizi, taşıyabileceğinizi anlatmak istedim. Kayıt olurken verdiğim adres üzerinden kayıt olduğunuz takdirde bayiniz biz oluyoruz. Bayiniz olmamızın çeşitli avantajları olacak. Örneğin işlemlerinizi veya olası sorunlarınızı öncelikli olarak hızlı şekilde çözebiliriz. Ayrıca ilerleyen dönemlerde oluşturacağım kampanyalar ile müşterilerimize çeşitli avantajlar sağlayacağız. Ayrıca müşterilerimize tedarik etmeleri gereken VOIP cihazları konusunda da yardımcı olmayı planlıyoruz. Zira ülkemizde henüz VOIP yeterince yayılmadığından ve kuruluşlar kendi ürünleri içerisinde bu hizmeti sunduklarından cihaz bulmak zor ve pahalıya mal olmaktadır. Yine NetGSM firmasının gelecek dönemlerde bayilerine tanıyacağı özel imkanlar sayesinde bayi altı müşterilerin özel promosyonlardan faydalanma imkanı olacaktır.

Ayrıca benim kişisel olarak üyelerimin kullanım durumlarına yönelik, planladığım avantajlar, ücretsiz kurulumlar ve düşündüğüm hediyeler bulunmaktadır.

Adımları Kısaca Anlatmak İstiyorum.

1. Adım ( Kayıt Olma ve Numara Tahsisi)

http://www.ekogsm.com adresinden hızlıca başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Mesai saatleri içerisinde iseniz ve aşırı yoğunluk yok ise henüz başvurunuzu tamamlamadan vermiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan müşteri temsilcileri tarafından aranacak ve bilgilendirileceksiniz.

Üyelik Bilgilerinizi tamamladıktan sonra numara tahsisi bölümüne geçeceksiniz. Buradan ister 850 li isterseniz yaşadığınız şehrin alan koduna ait bir numara seçebilirsiniz. (Özel numara talepleriniz için bana ulaşabilirsiniz.)

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra sistem tarafından size istenen belgeleri verilen adrese mail atmanızdan çok kısa bir süre sonra hattınız aranmalara açık hale gelecek. Numara alma işleminiz bu kadar basit ve hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Almış olduğunuz numaradan arama yapabilmeniz için ise, güvenlik açısından aynı belgeleri Firmaya posta yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir.

Artık panelinizi kullanarak tüm Çağrı/SMS/Fax, Tarife, Paket İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemi ister akıllı telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, isterseniz yerel telefonunuzdan kullanma imkanınız vardır. İnternet bağlantısı olan her yerden, numaranızdan arama yapabilir ve aranabilirsiniz.


Ayrıca önemli bir not olarak belirtmek isterim; aldığınız numarayı Türkiye’deki herhangi bir sabit telefona veya Cep telefonuna ücretsiz yönlendirme imkanınız bulunmaktadır.

Önemli Not: Ayrıca NetGSM aboneleri ve dolayısıyla EkoGSM aboneleri arasında konuşmak tamamen ücretsizdir.

Uygun paketler vasıtası ile gerek yurtiçi, gerekse yurt dışı aramalarınızı ve Çoklu SMS işlemlerinizi uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sadece kullandığınız zaman ve kullandığınız kadar ödeme yaparsınız. 

EkoGSM de sabit ücret bulunmamaktadır. Türk telekom sabit ücretleri tarifesine göre en ucuz ortalama 15TL’den başlamaktadır.

Numara taşımak isteyen kullanıcılar bana ayrıca ulaşırlar ise yardımcı olurum. 

Sormak istediğiniz tüm sorularınızı konu altından paylaşarak veya özel mesaj ile ulaşarak sorabilirsiniz. VOIP Adaptör ihtiyaçlarınız ve kurulum işlemleri için yine bana ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

EkoGSM Web Adresi : www.ekogsm.com dur. Detaylı bilgilere ve tarifelere firma sitesinden ulaşabilirsiniz.

0 Responses to “Artık Türk Telekom’a Sabit Ücret Ödemeyin”


  • No Comments

Leave a Reply
Culha.NET