Tarih: 04 Haziran 2014 Saat: 22:31

Çalışmaya çalıştıklarım

Merhabalar. Uzun süredir siteyle ilgilenemediğimin farkındayım. Yoğunluktan kendi sayfama yazmaya vakit bulamıyorum. Son zamanlarda bazı projeler hazırladım ve sırayla uygulamaya geçirmeye çalışıyorum. Yoğun olarak makale yazmaya başladım. Çeşitli firmaların, internet üzerinde yayınlamak üzere kaliteli içeriğe ihtiyaçları var. Bldiğiniz SEO muhabbeti aslında. Herkesin kopyala/yapıştır yaptığı bir dönemde birilerinin özgün içeriğe ihtiyacı oluyor. O özgün içeriği sağlayanlardan biri de ben oldum son günlerde. Sürekli yazıyorum. Emeğimin karşılığını almayı ümit ediyorum. Kaliteli makale ihtiyacınız var ise siz de ulaşabilirsiniz. :)

Yine son dönem e-ticaret işlerini araştırmaya koyuldum ve bir ucundan tutmaya karar verdim. İlk atılımımı bu gece domaini alarak yaptım. Tabi her zaman yaptığım gibi sistemi biraz fazla karıştırdım ve ortalık bulamaç oldu. Teknik ekibe mail attım fakat saat geç olduğundan henüz bir geri dönüş olmadı. Kendilerden cevap geldiğinde ve sorunu düzelttiklerinde site üzerine yoğunlaşıp, çalışmalara ağırlık verebilirim. Şimdilik hazirsanal diyerek ilk reklamlarımdan birini yapayım. Yakında www.deneyim.net/market adlı siteden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Onun dışında bazı yatırım olaylarına giriştim. Dolar euro altın derken soluğu borsada aldım. Ben de batar mıyım dersiniz? :) Bakalım onu da zaman gösterecek.

Bu arada bugün Migros’un sanal market hizmetini geç de olsa ilk defa deneme fırsatı buldum. Gerçekten başarılılar, tavsiye ederim. BKM ekspres in indirim avantajından da faydalandım. Zaten bu aralar nerede bir indirim bir kupon bir çek bir kampanya, orada ben. Ev yakında eşya dolacak bir odayı depoya çevirmeyi planlıyorum aslında :)

Yaz yaz bitmiyor daha ne projeler var esasen. Eski web işlerine yavaştan geri dönüyorum. Para sistemleri, hosting sistemleri vb. işlerle yakında tekrar internet piyasasını sallar mıyım? Evet biraz yaşlanmış olabilirim ama birkaç taşı yerinden oynatmayı becerirsem altından ne solucanlar ne karıncalar çıkacak biliyorum.

Gecenin bu saatinde devrik cümle kurma korkusuyla yazımı sonlandırıyorum. Daha düzgün bir saatte, uğraştığım konuları tek başlık altında detaylı olarak sizlere sunmayı planlıyorum.

Şimdilik iyi geceler, iyi sabahlar, iyi günler :)

Etiketler: , , , , ,

1 Yorum “Çalışmaya çalıştıklarım” için;


Yorum Yap