TeknoSeyir v2.0

Teknoseyir Grubu, teknolojik ürünler alanında sürekli incelemeler yapan ve bu incelemeleri video ile kayıt altına alıp kullanıcılarla paylaşan, yıllardır başarıyla çalışan bir ekip.

Geçtiğimiz günlerde web sitelerinde yeni bir tasarıma gittiler. Facebook ‘ un sosyal medya platformları arasında lider olması, birçok yeni internet oluşumunun da Facebook gibi yapılanmasına sebep oldu. TeknoSeyir ‘ de bundan nasibini almış olacak ki, üyeliğinizi oluşturabileceğiniz, hatta facebook ile bağlanabileceğiniz, kendi incelemelerinizi yapabileceğiniz, farklı insanları takip edebileceğiniz ve onların incelemelerine yorum yapıp, değerlendirme notu verebileceğiniz, duvarınızda çeşitli paylaşımlar yaparak diğer üyeler ile sohbet ortamı oluşturabileceğiniz bir site ile karşımıza çıktı.

Hatta site yöneticileri ile de sürekli irtibat halinde olmanız ve yaptığınız paylaşımlarda onları da etiketleyerek, fikir alma/ verme imkanına sahipsiniz. Zaten site yönetimi de v2.0 daki birçok hatayı, bu sayede, üyelerin katkıları ile düzeltiyorlar.

Ben de boş zamanlarımda TeknoSeyir’e takılıyorum. cculha kullanıcı adı ile beni de takip edebilirsiniz.

Siz de diğer sosyal medya sitelerinde her konuyu takip etmekten sıkıldıysanız, dijital bir sosyal medya platformu olan TeknoSeyir’i kullanmanızı önerebilirim.

Site adresi : www.teknoseyir.com

0 Responses to “TeknoSeyir v2.0”


  • No Comments

Leave a Reply
Culha.NET